تقویت کمیسیون ها در اولویت برنامه های اتاق یاسوج

جلسه هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج پیش از ظهر پنج شنبه ۲۱/۹/۹۲ با حضور اعضا در سالن جلسات اتاق یاسوج برگزارشد. در این نشست که بیش از چهار ساعت به طول انجامید اکثر اعضا هیئت نمایندگان اتاق یاسوج حضور داشتند. به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج،آغازکننده این نشست به مانند همیشه رییس اتاق یاسوج بود.جبار کیانی در ابتدای این نشست ضمن تحلیلی از شرایط حال حاضر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به ارائه ی گزارشی از وضعیت این اتاق پرداخت.وی انتخاب شافعی را به عنوان رئیس اتاق ایران اتفاق میمون و مبارکی برای اتاق ایران و همچنین اتاق یاسوج دانست.

IMG_2062

رئیس اتاق یاسوج شرایط کشور را امیدوار کننده دانست و ادامه داد:در چند ماه اخیر تلاش های بسیار خوبی انجام شده است،تفافق ۱+۵  تاثیر بسیار خوبی بر اقتصاد کشور گذاشته است و شاهد کاهش نرخ ارز هستیم و همینطور برای بهبود فضای کسب و کار هم تلاش های خوبی صورت گرفته است.

کیانی پور با اشاره به اهمیت بخش کمیسیون ها در اتاق های بازرگانی استانها بیان داشت:با توجه به بهبود فضای کسب و کار در دولت تدبیر و امید؛ اتاق بازرگانی یاسوج برای تاثیر گزاری بیشتر در همه ی زمینه ها باید تقویت کمیسیون های مختلف را در اولویت برنامه های این اتاق قرار بگیرد.

در ادامه دبیر اجرایی اتاق به ارائه ی گزارشی از کارهای انجام شده در چند هفته اخیر پرداخت.اسلام زاده جلسات اصلی شورای گفت و گو، جلسات تخصصی شورا، جلسات مشترک بانک و اتاق بازرگانی با استاندار، جلسات تعیین تکلیف واحدهای تولیدی شن و ماسه و برگزاری دوره های آموزشی و برگزاری روز ملی صادرات را از مهمترین اقدامات اتاق یاسوج در چند هفته اخیر دانست.

عزیزی نائب رئیس اتاق یاسوج دیگر سخنران این نشست بود، وی ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای کیانی پور برای اتاق یاسوج بیان کرد: خوشبختانه در شرایط جدید ارگانهای دولتی برخورد بسیار خوبی با بخش خصوصی دارند و از آنجایی که اتاق بازرگانی یاسوج در سطح بسیار خوبی در استان قرار دارد امیدواریم با این شرایط خوب اتاق در استان و تعامل خوبی که ارگانهای مختلف با بخش خصوصی دارند؛ بخش خصوصی استان از وضعیت خوبی برخوردار شود.

در ادامه این نشست نائب رئیس دوم اتاق، اعضای هیئت نمایندگان و رئیس کمیسیونهای مختلف اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج به ارائه پیشنهادات و راهکارهای خود برای پیشبرد وضعیت اتاق و بخش خصوصی استان پرداختند.در پایان نیز مصوباتی توسط هیئت نمایندگان به تصویب رسید.