نتایج اولیه دهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی یاسوج پس از برگزاری رقابتی سالم میان ۲۶ کاندیدای انتخابات هیئت نمایندگان اتاق یاسوج، پس از شمارش آرا و تأیید هیئت نظارت، اسامی ۱۵ عضو راه یافته به هیئت نمایندگان اتاق یاسوج مشخص شدند.
از مجموع ۵۰ نفر واجدین شرایط، تعداد ۳۹ نفر در این انتخابات شرکت کردند و منتخبینی که بیشترین رای را به خود اختصاص دادند به هیئت نمایندگان اتاق یاسوج راه یافتند.

لیست منتخبین انتخابات اتاق یاسوج به شرح زیر می باشد:

گروه بازرگانی:

🔹 فتاح جاودانه ( ۳۸ رای )

🔹 فرشید عزیزی طاس احمدی ( ۳۱ رای )

🔹 ابوذر منصوری ارخلو (۳۱ رای)

🔹 منوچهر یاری تلزالی (۲۹ رای )
🔹 عبدالحسین تقویان ( ۲۶ رای )

گروه صنعت:

🔸محمد‌باقر فهیمی اردکانی (۳۵ رای )

🔸 عبدالله قبادی ( ۳۴ رای)

🔸عزیزالله رحیمی ( ۳۳ رای )
🔸 محمدرضا باستان ( ۳۲ رای )
🔸علی طهرانچی  ( ۲۹ رای )

گروه معدن:

🔹 جبار کیانی پور ( ۳۷ رای )
🔹 فرامرز خوبانی ( ۳۲ رای )

گروه کشاورزی:

🔸علی رکان  ( ۳۸ رای )
🔸 عزیزالله فتحی ( ۳۴ رای )
🔸 وحید گرجی ( ۳۲ رای )

 

 

دهمین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور از ۸ صبح ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ و با حضور سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت در مرکز مانیتورینگ انتخابات اتاق ایران آغاز شد.

در ادامه و بعد از تمدید زمان رأی‌گیری در برخی اتاق‌ها، درنهایت حوالی ساعت ۲۲، رسماً اتمام رأی‌گیری در همه اتاق‌ها اعلام و نتایج اولیه مربوط به شمارش آرا و افراد پیروز در سامانه انتخابات اتاق ایران منتشر شد.

طبق تقویم زمانی تعیین شده برای دهمین دوره انتخابات اتاق‌های سراسر کشور، از روز یکشنبه ۲۱ اسفند فرایند رسیدگی به اعتراضات مربوط به این انتخابات آغاز خواهد شد.

صورت‌جلسه دهمین دوره انتخابات اتاق‌های سراسر کشور شامل نتایج اولیه شمارش آرا و میزان رأی کسب شده توسط افراد، به تفکیک شهرستان در سامانه انتخابات اتاق ایران در دسترس است.