به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، بعد از ظهر امروز دو هیئت تجاری از استان های دیاله و میسان جمهوری عراق، برای بازدید از واحدهای تولیدی استان و حضور در نشست های B2B با فعالین اقتصادی استان وارد شهر یاسوج شدند.

این هیات روز شنبه برای بررسی ظرفیت های همکاری اقتصادی، سرمایه گذاری و بازرگانی با کهگیلویه و بویراحمد، در نشست کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان شرکت خواهند کرد.

این دو هیات شامل بیش از ۲۰ نفر از بازرگانان و مسئولان بخش خصوصی از استان های دیاله و میسان جمهوری عراق و همچنین اعضای اتاق بازرگانی اهواز  است که در این مدت  این استان حضور خواهند داشت و به بررسی ظرفیت های مختلف استان خواهند پرداخت.

رئیس اتاق بازرگانی العماره و رئیس و نائب رئیس اتاق صنایع استان دیاله عراق، رئیس اتاق بازرگانی اهواز و نائب رئیس اتاق مشترک ایران و عراق نیز این هیات ها را همراهی می کنند.

این بازرگانان در زمینه های صنایع غذایی، صنایع معدنی، لبنیات، آبزیان، دارو و گیاهان دارویی، تجهیزات برق، صنایع شیمیایی، محصولات زراعی، پتروشیمی، فروش و موکت و گردشگری در سطح عراق و منطقه فعالیت دارند.

این دو هیات با دعوت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج به استان سفر کرده اند و در طی سفر، کارشناسان اتاق یاسوج و فعالان اقتصادی و مسئولان و مدیران استانی به معرفی فرصت های سرمایه گذاری و تولیدات استان خواهند پرداخت.

این هیئت همچنین در مهمترین بخش سفر خود به یاسوج، در نشست های تخصصی، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی استان به صورت رو در رو  به مذاکره برای عقد قراردادهای تجاری خواهند پرداخت.