واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «برندسازی و بسته‌بندی تولیدات صنایع‌دستی» برگزار می کند.

 

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دوشنبه، ۱۰  مرداد‌ماه ۱۴۰۱  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این وبینار مباحثی از جمله برندینگ محصولات صنایع­دستی، بازآفرینی هویت ایرانی در برندینگ محصولات صنایع­دستی، برندینگ و توسعه بازار صادرات محصولات صنایع­دستی، اصول بسته­بندی محصولات صنایع­دستی و خلاقیت در بسته­بندی محصولات صنایع­دستی توسط دکتر آزاده عابدین­زاده (مشاور عالی گردشگری، کارشناس ارزیاب وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و کارشناس رسمی دادگستری رشته ایرانگردی و جهانگردی) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.