واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «آشنایی با مراحل صادرات و واردات» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز یکشنبه، ۲۹ خردادماه ۱۴۰۱  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله مقدمه کوتاهی بر مدیریت صادرات و واردات، فرایند مذاکره و شکل گیری و ارائه و تبادل اسناد  بازرگانی بین المللی بین صادر کننده و وارد کننده، حمل کالا و مراحل تحویل کالا به گمرک و برسی کسری و اضافه تخلیه در گمرک، انبارداری و مراحل متروکه کالا، اظهار کالا در گمرک و برسی شرایط اظهار و تفاوت بین صاحب کالا و اظهار کننده دراظهارنامه های صادراتی و وارداتی، تشریح رویه های گمرکی خصوصا صادرات و واردات، بررسی حقوق ورودی و محاسبه حقوق و عوارض کالاهای صادراتی و بررسی تخلفات و قاچاق گمرکی در صادرات و واردات توسط دکتر کریم رسولی (مدرس دانشگاه، عضو کمسیون حل اختلافات گمرکی گمرک ایران، مشاور ارشد امورگمرکی و مدیرکل اسبق گمرک آستارا) ارائه خواهد شد.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.