به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی یاسوج، صبح امروز رئیس و اعضای هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در ادامه نشست ها و رایزنی ها خود با مدیران جدید دولت سیزدهم در استان، با رسول چراغ سحر مدیر کل جدید تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و درخصوص مسائل و مشکلات پیرامون فضای کسب و کار با وی به گفت و گو نشستند.

جبار کیانی پور رئیس اتاق یاسوج در این دیدار ضمن تبریک و ابراز خرسندی از انتصاب دکتر چراغ سحر در سمت جدید، خطاب به وی بیان داشت: برای حضرتعالی در تصدی این مسئولیت خطیر و خدمت رسانی به جامعه شریف تولیدکنندگان، کارآفرینان و کارگران آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج در ادامه به تحلیل فضای کسب و کار در استان پرداخت و برخی از مهمترین مشکلات فعالین اقتصادی با سازمان تامین اجتماعی را تشریح کرد.

کیانی پور عنوان کرد: متاسفانه فعالین اقتصادی در سال های اخیر نگرانی های زیادی در مواجهه با سازمان تامین اجتماعی داشته اند و چالشی که در این سال ها در این مجموعه به وجود آمده است، قربانی اصلی آن بخش خصوصی و تولید است.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از مسایل از طریق گفتمان در حوزه های مختلف قابل حل می باشد، تصریح کرد: تقویت ارتباط با تشکل های کارفرمایی و نمایندگان بخش خصوصی بدون شک راه گشای بسیاری از مسائل و مشکلات خواهد بود.

کیانی پور جامعه کارآفرینان و کارگران را دو بخش مهم و صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی دانست و تاکید کرد: یکی از الزامات تأمین اجتماعی برای پشتیبانی از بخش تولید حضور فعال شرکای دولت یعنی کارفرمایان و کارگران و تحقق سه‌جانبه گرایی است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج تصریح کرد: امید است در دوره جدید شاهد این امر مهم در استان باشیم و با صیانت از بخش خصوصی و بنگاههای اقتصادی سابقه دار و مدارا با فعالین اقتصادی نیز بهبود فضای کسب وکار وتولید و همچنین ایجاد اشتغال پایدار برای مردم شریف استان کهگیلویه و بویراحمد را شاهد باشیم.