واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «ثبت برند» برگزار می کند.
این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۰ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.
در این وبینار مباحثی از جمله آشنایی با کلیات حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن، مدیریت و حقوق برند و علامت تجاری، شرایط و روند ثبت علامت تجاری در کشور، ضرورت ثبت برند در صنعت و تجارت، الزامات قانونی و نکات کاربردی در فرایند ثبت علامت تجاری، آشنایی با معاهدات مرتبط با ثبت علامت تجاری و ثبت آنلاین یک مورد علامت تجاری در اداره ثبت علامت تجاری ایران، توسط دکتر حسن علم‌خواه (مدرس، نویسنده، عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی‌سینا و پژوهشگر مطالعات مدیریت فناوری و حقوق مالکیت فکری) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.