واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز یکشنبه، ۲۱ آذر‌ماه ۱۴۰۰  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این وبینار مباحثی از جمله نحوه خرید ارز برای واردات از سامانه نیما، ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان و واردکنندگان در سامانه جامع تجارت، ریسک‌های مالی و نحوه انتقال ایمن ارز، شیوه های اصلی تامین ارز جهت واردات کالا، تشریح بسته جدید ایفای تعهدات ارزی ۱۴۰۰، نسخه به روز تامین مالی و بانکی، انواع حواله های ارزی و سوئیفت، توسط دکتر مظفر ناصری طاهری (رئیس گروه تنظیم مقررات صادرات و واردات در دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت و عضو کمسیون حل اختلاف گمرکی، گمرک جمهوری اسلامی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.