واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «تشریح پروفرما و اسناد بازرگانی بین المللی» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دو‌شنبه، ۸ آذر‌ماه ۱۴۰۰  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

در این سمینار مباحثی از جمله مقدمه ای بر شناخت کلی اسناد بازرگانی، تشریح پروفرما، احراز هویت پروفرما، افراد مجاز به صدور و دریافت پروفرما، تشریح مندرجات اصلی احراز طرفین تجاری در پروفرما، مشخصات فنی پروفرما، تشریح مشخصات فنی کالای تجاری مندرج در پروفرما، بحت تعین ماهیت کالای تجاری در پرفرما(کد تعرفه)، بحث تعین ارزش کالای تجاری در پروفرما (تعین ارزش)، اشاره به ماده های قانون امورگمرکی در مورد مشخصات فنی پروفرما در دو حوزه تعرفه و ارزش کالا، شرایط تحویل کالا در پروفرما، شرایط پرداخت در پروفرما، مجوزهای قانونی در ترخیص کالاهای وارداتی و صادراتی، مجوهای ورود کالای تجاری، مجوزهای ترخیص کالای تجاری، تفاوت بین مجوز ورود و مجوز ترخیص کالا تجاری و اشاره به استنادات قانونی مجوزهای  قانونی ترخیص کالای تجاری، توسط دکتر کریم رسولی (مدرس دانشگاه، مشاور ارشد امور گمرکی و مدیرکل گمرک آستارا) ارائه خواهد شد.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.