واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «ایجاد و توسعه کنسرسیوم‌های صادراتی و سیستم‌های مدیریت صادرات» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز یکشنبه، ۹ آبان‌ماه ۱۴۰۰  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله آشنایی با روش‌های متداول صادرات غیر مستقیم، شرکت‌های مدیریت صادرات و نحوه شناسایی و همکاری با آنها، دلایل اصلی ایجاد کنسرسیوم‌های صادراتی، آشنایی با انواع کنسرسیوم و تفاوت‌ها، خدمات معمول کنسرسیوم‌ها بر اساس نوع فعالیت و نحوه تشکیل و چالشهای مرتبط توسط دکتر سید‌حسن افتخاریان (دکترای کسب و کار با گرایش کارآفرینی از دانشگاه تهران، دیپلم توسعه روابط بین‌الملل از مرکز آموزش سازمان ملل، مدیر پروژه‌های ایجاد و توسعه شرکت های مدیریت صادرات و کنسرسیوم‌ها در سازمان توسعه تجارت ایران، راهبر و ناظر پروژه های صادراتی سازمان صنایع کوچک، رییس هیّئت مدیره انجمن تحقیقات بازاریابی ایران، نایب رییس هیّئت مدیره سازمان ملی کارآفرینی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.