واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «قوانین کار و تامین اجتماعی» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دو‌شنبه، ۲۹ شهریور‌ماه ۱۴۰۰  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت‌کنندگان، گواهینامه‌های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله اهم قانون کار مرتبط با کارفرمایان، موارد رابطه میان کارفرما و سازمان تامین اجتماعی، شرایط و مقررات پرداخت حق بیمه کارکنان، نحوه تکمیل و ارسال لیست های بیمه، تشکیل پرونده بیمه‌ای کارگاه در یکی از شعب تامین اجتماعی و دریافت شماره کارگاه، دریافت مفاصا حساب از شعبه تامین اجتماعی، تشریح موادی از قانون که تکالیف کارفرما در آن اشاره شده، بررسی تکالیف کارفرمایان بر اساس قانون و بخشنامه های تامین اجتماعی و آشنایی با انواع بدهی در تامین اجتماعی توسط آقای محمد‌علی شیرینی (نویسنده، مدرس و مشاور مالی و حسابداری) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.