واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «مدیریت ادعا» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز چهار‌شنبه، ۲۳ تیر‌ماه ۱۴۰۰  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله روشهای حل و فصل اختلافات و بررسی آنها در حقوق ایران، مبانی و تعاریف اولیه (قرارداد، ادعا، مدیریت ادعا و … )، شرایط قراردادهای خصوصی و شرایط عمومی پیمان، بررسی فسخ، اقاله، خسارات عدم انجام تعهدات قراردادی، بررسی ادعاهای رایج در قراردادها و علل اصلی شکل گیری و بروز اختلافات و مبانی طرح ادعا (تصمیمات غیر اصولی قبل از انعقاد قرارداد، علل مربوط به فرآیند برگزاری مناقصه، انتخاب پیمانکار و زمان انجام پروژه) توسط آقای مصطفی خلیلی (کارشناس و تحلیلگر حقوق اقتصادی، مدرس اتاق بازرگانی ایران و مدرس مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.