واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «اینکوترمز ۲۰۲۰» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دو‌شنبه، ۲۴ خرداد‌ماه ۱۴۰۰ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله تعریف و حوزه شمول اینکوترمز، تفاونهای کلیدی در اینکوترمز ورژن اخیر، کاربرد هریک از اصطلاحات اینکوترمز در تجارت جهانی، نقاط انتقالی و نقش مهم انها در هریک از اصطلاحات اینکوترمز ۲۰۲۰، تحویل فرضی و واقعی و تفاوت انها در اینکوترمز ۲۰۲۰، تعهدات خریدار و فروشنده در هریک از اصطلاحات اینکوترمز، مطالعات موردی در خصوص اصطلاحات اینکوترمز و نکات بسیار مهم حقوقی و بازرگانی هریک از اصطلاحات اینکوترمز ۲۰۲۰ توسط دکتر علیرضا خرم (نویسنده، مدرس و مشاور حقوقی و بازرگانی) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.