واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «مدیریت گردشگری» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز سه‌شنبه، ۱۱ خرداد‌ماه ۱۴۰۰  از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله تعریف توریست و توریسم، سازمان متولی توریسم در جهان، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، توسعه پایدار در زمینه گسترش گردشگری، امنیت و گردشگری و انواع گردشگری (گردشگری ماجراجویی، گردشگری تجاری، گردشگری فرهنگی، اکوتوریسم، گردشگری غذایی، گردشگری تاریک یا تلخ، گردشگری سلامت و بوم‌گردی) توسط آقای حمید آقاسامان (کارشناسی ارشد مدیریت هتلداری از دانشگاه استراتکلاید انگلستان، مدرس دوره‌های آموزشی در زمینه‌های هتلداری، پذیرایی، تشریفات و گردشگری) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.