واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «مدیریت بسته بندی در فرآیند بازاریابی، فروش و صادرات» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دو‌شنبه، ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله بسته بندی و تاریخچه آن، کشورهای برتر و چگونگی رتبه بندی آن ها در ایران و جهان، بررسی بسته بندی ها در انواع خرید و چگونگی سازمان دهی آن(انگیزش- شناختی)، بررسی و نقش جایگاه بسته بندی از منظر مولفه های لجستیک و بازاریابی، بسته بندی، نقطه عطف تبلیغات، بسته بندی، تبلیغات ۵ ثانیه ای و فروشنده خاموش، از تاکیستسکوپ چه میدانیم؟ نقش علوم مهندسی و روانشناسی در ایجاد بسته بندی نوین، سینرژی در بسته بندی، مراحل ۷ گانه طراحی بسته بندی، معیار های بسته بندی جهانی، الزامات بسته بندی کدامند؟ هزینه و عمر معقول جهت بسته بندی های صادراتی، جایگاه بسته بندی در هریک از مراحل منحنی عمر محصول، تهیه و تنظیم پروپوزال و بررسی swot در خصوص مدیریت بسته بندی، ارتباط بسته بندی و جنسیت، سن، موقعیت جغرافیایی، روش های نامگذاری و انواع نام های کاربردی، روش ها طراحی لوگو و انواع لوگو، رنگ، احساس هفتم (هارمونی رنگ ها، انواع رنگ ها، ویژگی هر رنگ، ترکیب رنگ زمینه و خط، رنگ و ایجاد شوک دیداری و جایگاه آن در وفاداری، رنگ و نوع برند، رنگ منتخب بر اساس نوع کالا و مشتری، رنگ های برتر و …)، از مفاهیم ارتباط بصری چه میدانیم؟ (انواع تصاویر کلیدی و چگونگی انتخاب آن و جایگاه آن بر وجوه بسته بندی)، بسته بندی و مهندسی اطلاعات و نوشتاری(تایپوگرافی، کلمات و جملات برتر، شعار و چگونگی ایجاد آن، جایگاه متن بر سطوح بسته بندی)، شکل و هندسه انواع بسته بندی، آشنایی با ماشین آلات بسته بندی، آشنایی با نرم افزارهای مدیریت بسته بندی و معرفی و آنالیز تعدادی از بسته بندی های برتر و جذاب توسط آقای مازیار قاسم زاده سنگرودی (نویسنده، استاد دانشگاه، مدرس رسمی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و مشاور تخصصی مدیریت بازاریابی و فروش) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.