واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «آشنایی با مقررات مالیاتی و نحوه تکمیل اظهارنامه ویژه اشخاص حقیقی» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز دو‌شنبه، ۲۴ آذر‌ماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله مالیات در ایران، اشخاص مشمول مالیات (ماده ۱ الی ۲)، از کجا شروع کنیم؟ ساختار نظام مالیاتی و تشخیص جایگاه مودی در آن، کد اقتصادی چیست و چه گروه هایی باید آن را اخذ نمایند؟ پیش ثبت نام کد اقتصادی ( بصورت تصویری و کارگاهی)، ثبت نام نهایی کد اقتصادی و آثار آن( بصورت تصویری و کارگاهی)، معرفی گروه های شغلی مشمول مالیات طبق مفاد ماده ۹۵ ق.م.م، مالیات اشخاص حقیقی و مشاغل، معرفی گروه های شغلی و تکالیف قانونی هر یک از آن ها، معافیت‌های مالیاتی اشخاص حقیقی و مشاغل و نحوه استفاده از آنها، مقررات تنظیم و تسلیم اظهارنامه ترازنامه و صورت سود و زیان، نحوه تکمیل و ارسال اظهارنامه های مالیاتی اشخاص حقیقی و مشاغل، ضرایب مالیاتی مشاغل (ماده ۱۵۲ الی ۱۵۴) و ترتیب رسیدگی (ماده ۲۳۶  الی ۲۴۳) توسط دکتر فرهاد فلاح‌نژاد (عضو هیات علمی دانشگاه، عضو جامعه حسابداران رسمی، مشاور مالیاتی و بیمه شرکت های تولیدی و بازرگانی) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.