واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «آشنایی با جدیدترین قوانین و مقررات صادرات و واردات» برگزار می کند.
این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز سه‌‌شنبه، ۱۱ آذر‌ماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.
در این سمینار مباحثی از جمله دسته بندی کالاها در مقررات موضوعه و آثار و تبعات آن، شرایط صدور و تمدید کارت بازرگانی و مستثنیات آن، شرایط صدور ثبت سفارش و مستثنیات آن، کمیته ماده یک آیین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات، تسهیلات مندرج در قانون مقررات صادرات و واردات و آیین نامه اجرایی آن (بر اساس حقوق مکتسب)، مقررات مرتبط با رویه ورود موقت برای پردازش و موضوعات مرتبط، مقررات مرتبط با استرداد حقوق ورودی(Draw Back) و موضوعات مرتبط، مقررات مربوط به مرزنشینان، پیله‌وران و تعاونی‌های مرزنشینی و مقررات مربوط به پست و مسافران، توسط آقای دکتر رضا گلی (مدرس دوره های موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.