واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «ثبت سفارش (سامانه جامع)» برگزار می کند.

 

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز چهار‌شنبه، ۲۱ آبان‌ماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام و نام خانوادگی(به فارسی و انگلیسی)، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.
در این سمینار مباحثی از جمله آموزش ثبت نام در سامانه جامع تجارت، آموزش عملی ثبت سفارش و شیوه‌های تامین مالی در شرایط تحریم، آشنایی عملی با زیر سامانه های جامع تجارت مشتمل بر سامانه انبارها، سامانه همتا، سامانه شناسه کالا و سامانه یکپارچه اعتبارسنجی، ثبت سفارش در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، آشنایی با آخرین دستورالعمل های تخصیص ارز در استان‌ها، آشنایی با اخذ کد فیدا(شناسه فروشنده خارجی)، آشنایی با ثبت سفارش موردی(بدون مطالبه کارت بازرگانی)، آموزش نحوه رفع تعهد ارزی برای صادرکنندگان و نحوه تامین منشا ارز و نحوه خرید و فروش ارز در سامانه نیما، توسط دکتر مظفر ناصری طاهری (مدرس دوره های موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.