واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، وبینار آموزشی یک روزه‌ای را تحت عنوان: «آشنایی با موافقتنامه‌های تجاری جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۱۰ الی ۱۴ روز چهارشنبه، ۸ مردادماه ۱۳۹۹ از طریق سمینار آنلاین برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

متقاضیان ثبت نام در این رویداد آنلاین مشخصات خود شامل (نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، محل صدور، کد ملی، مدرک تحصیلی، شماره تلفن همراه و تاریخ تولد) را به ترتیب و به فارسی به شماره ۵۰۰۰۴۶۵۲۱۸۵ جهت دریافت لینک این دوره آنلاین و صدور گواهینامه پیامک فرمایند. بدلیل ظرفیت محدود، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام می‌کنند. برای حضور در این وبینار، نیاز به نصب نرم افزار خاصی نمی‌باشد و علاقه‌مندان با لمس لینک دریافتی از طریق پیامک، با استفاده از مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر خود و انتخاب گزینه مهمان وارد سمینار خواهند شد.

در این سمینار مباحثی از جمله ریشه شکل گیری و توسعه اتحادیه اقتصادی اوراسیا، شاخص های اقتصادی اتحادیه اقتصادی اوراسیا، وضعیت همکاری اتحادیه با کشورهای جهان، موافقت نامه ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا، تحلیل محیطی تجارت با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و چالش های ایران جهت استفاده حداکثری از توان تجاری اتحادیه توسط دکتر احسان رسولی‌نژاد (دکتری اقتصاد و عضو هیات علمی دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.