اعضای اتاق ایران که علاقه‌مند به حضور در رقابت دوسالانه کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه بین جوانان و بانوان کارآفرین برتر هستند می‌توانند آمادگی خود را برای مشارکت در این رویداد بین‌المللی حداکثر تا ۲۴ خرداد اعلام کنند.

 
اعضای اتاق ایران که علاقه‌مند به حضور در رقابت دوسالانه کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه بین جوانان و بانوان کارآفرین برتر هستند می‌توانند آمادگی خود را برای مشارکت در این رویداد بین‌المللی حداکثر تا 24 خرداد اعلام کنند.

رقابت بین جوانان و بانوان کارآفرین برتر هر دو سال یک‌بار از سوی کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه (CACCI) برگزار می‌شود. این رقابت در سال ۲۰۲۰ به‌احتمال‌قوی در کشور تایوان خواهد بود و در سه حوزه بین جوانان (کمتر از ۴۵ سال)، بانوان کارآفرین برتر و همچنین فعالان اقتصادی حوزه آب و انرژی‌های پاک انجام و به برندگان جوایزی اعطاء می‌شود.

مهم‌ترین شرایط موفقیت در این رقابت، برخورداری از ۵ سال سابقه فعالیت تجاری، تسلط به زبان انگلیسی، مشارکت در فعالیت‌های مدنی و مدیریت بهره ور است.

اتاق ایران یکی از اعضای فعال این کنفدراسیون بوده و در هر دوره فعالان اقتصادی واجد شرایط را معرفی می‌کند. بنابراین از اعضای اتاق ایران دعوت می‌شود تا در صورت دارا بودن شرایط لازم از طریق این لینک فرم ثبت‌نام را تکمیل و آمادگی خود را برای مشارکت فعال در این رویداد بین‌المللی حداکثر تا ۲۴ خردادماه اعلام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن ۸۵۷۳۲۳۶۳ یا ایمیل s.rasekhchi@iccima.ir تماس بگیرند.