واحد آموزش و کمیسیون خدمات فنی و مهندسی و احداث اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، کارگاه آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «مدیریت ادعا» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز یکشنبه، ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله ادعا چیست و چرا ادعا به وجود می‌آید؟ مثال‌هایی از ادعا در پروژه‌های EPC، اهمیت و ضرورت مدیریت ادعا در پروژه‌ها، فرآیند مدیریت ادعا، سرنخ ادعای پروژه از چه بخش‌هایی است؟شناسایی ادعا با چه مکانیزمی انجام می‌شود؟ مدل‌سازی عددی و کمی ادعا، از بین بردن ادعا و روش‌های مذاکره، قوانین طلایی در مدیریت ادعا و اشتباهات مرسوم در نگارش ادعا توسط دکتر مسعود منشدی (وکیل پایه یک دادگستری، مدیرعامل بنیاد حقوقی وکیل ایرانیان و از اساتید مور تایید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.