واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «اصول شرکت در جلسات B2B» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز یکشنبه، ۲۹ دی ماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله نحوه آمادگی جهت حضور در جلسات B2B، ایمیل تجاری، معرفی تجاری، تلفن های تجاری، بیزنس کارت، پوشش تجاری و حرفه ای، غذا خوردن در جلسات تجاری، اقلام همراه در جلسات تجاری، زبان بدن و قواعد و اصول شرکت در جلسات B2B توسط دکتر آرش موسوی (از اساتید مور تایید  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.