واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «اصول تنظیم قراردادهای تجاری (با تاکید بر قراردادهای فروش)» برگزار می کند.
این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز سه شنبه، ۲۶ آذرماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.
در این سمینار مباحثی از جمله تعاریف و کلیات قراردادهای تجاری، اصول و شرایط تنظیم قراردادها، بررسی موضوع قرارداد، تعهدات طرفین، بررسی شروط ضمن قرارداد، مبلغ، نحوه پرداخت، مدت، شرایط تعدیل، خسارات ناشی از عدم انجام تعهدات قراردادی، اسناد و تضامین، شرایط و مفاد قرارداد (عمومی و اختصاصی)، حل و فصل اختلافات با تاکید بر نهاد داوری و انحلال قرارداد توسط آقای مصطفی خلیلی (مشاور حقوقی کسب و کار و از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.