واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «مدیریت تبلیغات» برگزار می کند.

WhatsApp Image 2019-08-14 at 1.47.58 PM

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز یکشنبه، ۱۰ شهریورماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله مفاهیم پایه ای تبلیغات و مارکتینگ شامل: نیاز، خواسته، تقاضا، برند، IMC ، ۴P، ۷P ، تحلیل PESTEL ، تحلیل SWOT ، تحلیل STP و بازاریابی کششی و رانشی، ماتریس PLC، ماتریس BCG، مدل KAI ZEN ژاپن، مدل SMART، مدل ۶W در تبلیغات، مدل SPIN در تبلیغات، مدل AIDA در تبلیغات و در آخر مدل ۵M در تبلیغات شامل :هدف گذاری، بودجه بندی، پیام نویسی (بسته بندی هم در این قسمت تدریس میشود)، انتخاب رسانه متناسب با هدف و ارزیابی اثر تبلیغات توسط امین عابد (از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.