به گزارش روابط عمومی اتاق یاسوج، صبح امروز دومین نشست کمیسیون تخصصی صنعت و معدن اتاق یاسوج، با حضور جبار کیانی پور رئیس اتاق و فعالین اقتصادی حوزه کشت و فرآوری گیاهان دارویی و با موضوع «بررسی و جمع بندی دستاوردهای سفر هیئت بازدید کننده از مجتمع کشت و صنعت گره بان کرمانشاه» برگزار شد.

با توجه به ظرفیت های استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه گیاهان دارویی، گل محمدی و گل رز، ماه گذشته کمیسیون صنعت و معدن اتاق یاسوج با هدف بازدید از مجتمع کشت و صنعت گره بان، اقدام به اعزام هیئتی متشکل از فعالین اقتصادی استان در حوزه های کشاورزی، گیاهان دارویی، گل رز، گل محمدی و صنعت فرآوری محصولات کشاورزی، به استان کرمانشاه و شهر گره بان در این استان نمود.

اعضای این هیئت در بازدید از مزارع و کارخانجات مختلف گره بان، از نزدیک با مشاهده مراحل مختلف تولید محصولات گیاهان دارویی از کشت تا فرآوری و بسته بندی نهایی، آموزش های لازم را نیز در این زمینه طی نمودند.

در همین راستا کمیسیون صنعت و معدن اتاق یاسوج امروز نشستی را با حضور اعضای این هیئت برگزار نمود تا نتایج حاصل از این بازدید را بررسی نماید.

در پایان این نشست، اعضای این هیئت مشاهدات، نتایج و پیشنهادات خود را به صورت مکتوب به دبیرخانه کمیسیون ارائه کردند تا این کمیسیون جهت پیگیری و به نتیجه رساندن درخواست های فعالین اقتصادی در «نشست های شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی» اقدام نماید.