واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: «اصول تجارت با بازار عراق» برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز پنجشنبه، پنج اردیبهشتماه ۱۳۹۸ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

شهریه : ۵۰۰۰۰ تومان (دارندگان کارت بازرگانی و کارت عضویت اتاق بازرگانی یاسوج: ۳۵۰۰۰ تومان) از طریق واریز به حساب شماره ۲۱۴۳۹۴۱۹۷۴ بانک ملت به نام اتاق بازرگانی یاسوج و یا پرداخت بصورت حضوری در روز ثبت نام.

شرکت کنندگان محترم گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی از ساعت ۸:۳۰ صبح به مدت ۶۰ دقیقه انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله آخرین وضعیت سیاسی، اقتصادی، امنیتی و تجاری عراق، امور بانکی، قراردادها، نمایشگاهها، تبلیغات، ثبت شرکت و برند در عراق و سرمایه گذاری، امور گمرکی، استاندارد، حمل و نقل، ویزا و اقامت در کشور عراق توسط مهدی نجات‌نیا (رایزن بازرگانی سابق جمهوری اسلامی ایران در عراق) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج به نشانی yasoujccim.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.