photo_2018-06-03_15-09-12واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: ” بایسته های حقوقی در تجارت(داخلی و بین المللی)” برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز سه شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله تعاریف و کلیات(تجار، معاملات تجاری و اقسام آن، اشخاص حقوقی موضوع قانون تجارت، اسم تجاری و . . .)، قوانین و مقررات حاکم بر تجارت داخلی و بین المللی، اصول کاربردی در تنظیم قراردادهای تجاری داخلی و بین المللی، بررسی الزامات حقوقی در تجارت بین الملل، نکات کاربردی در اسناد تجاری، ضمانت، حمل و نقل، ورشکستگی و حل و فصل اختلافات ناشی از معاملات تجاری با تاکید بر نهاد داوری توسط آقای مصطفی خلیلی(از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج  با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.