اتاق🔸 دکتر حمدالله اکوانی رئیس بنیاد نخبگان استان، ظهر امروز مهمان اتاق بازرگانی بود تادر نشست با  جبار کیانی پور رئیس اتاق یاسوج؛
درخصوص همکاری های مشترک بحث و تبادل نظر کنند.

🔸 جبار کیانی پور در این نشست اظهار کرد: اتاق بدنبال این است که برای توسعه نیروی انسانی استان  ظرفیت سازی کند، چرا که بر این باوریم اگر توسعه انسانی اتفاق نیفتد در سایر رشته ها شاهد توسعه نخواهیم بود.

🔸 کیانی پور ادامه داد: به همین دلیل است که همواره در تلاش بودیم که اتاق پایلوت و جایگاهی باشد برای دانش اموختگانی که از دانش خود در جهت توسعه استان استفاده می کنند.

🔸رئیس اتاق یاسوج بیان کرد: اتاق یاسوج ظرفیت های خوبی دارد و در همین راستا آمادگی کامل دارد در تمامی زمینه ها با مجموعه بنیاد نخبگان استان همکاری کامل داشته باشد و در تمامی حوزه ها در کنار بنیاد نخبگان باشد و با هم کار کنند.

🔸جبار کیانی پور  در ادامه  به برخی از ظرفیت های مهم اتاق بازرگانی استان اشاره کرد و افزود : اتاق این آمادگی دارد در ۱۰ ماه آینده در ۱۰ رویداد تخصصی و ورکشاپ آموزشی در حوزه های مختلف با همکاری بنیاد نخبگان برگزار کند.

🔸 رئیس اتاق یاسوج تصریح کرد: بخش خصوصی برای توسعه کسب و کار و اقتصاد استان بدنبال بدست آوردن اندیشه و تفکر نخبگان است، چرا که توسعه بوجود نخواهد آمد مگر با کمک اندیشه نخبگان علمی استان.

اکوانی🔹 رئیس بنیاد نخبگان استان در این نشست اظهار کرد: بنیاد نخبگان بسیار امیدوار است تا با همکاری بخش خصوصی و مجموعه اتاق بازرگانی در رفع گره‌ها و مشکلات حوزه های مختلف گام بردارد.

🔹  اکوانی ادامه داد: از برنامه‌های بنیاد نخبگان که می تواند با همکاری اتاق بازرگانی استان  شکل بگیرد، تکریم سرآمدان علمی و پژوهشی در حوزه های کسب و کار  است که با استفاده از ظرفیت آنها می توان برای توسعه پایدار استان چه در زمینه اقتصادی و چه در زمینه نخبه‌پروری و سرمایه‌گذاری استفاده کرد.

🔹 رئیس بنیاد نخبگان استان با اشاره به استفاده از ظرفیت طرفین در راستای رشد و توسعه اقتصادی استان، افزود: معرفی طرح‌های نخبگان به سرمایه گذاران، همکاری واحدهای مختلف اتاق بازرگانی برای معرفی محصولات دانش بنیان، برگزاری همایش‌ها و دوره های آموزشی در راستای ارتقای سطح دانش مدیران صنعتی، تولیدی و خدماتی از جمله مهمترین همکاری های مشترکی است که می تواند مجموعه ما را برای رسیدن به اهداف  خود یاری نماید.