اتاق بازرگانی یاسوج برگزار می کند:
سمینار آموزشی، کاربردی”حقوق تجارت کاربردی”
واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “حقوق تجارت کاربردی” برگزار می کند.
این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۴ روز پنج شنبه، ۲۸ دی ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹:۱۵ صبح انجام می پذیرد.
در این سمینار مباحثی از جمله تاریخچه قوانین تجاری، بررسی منبع و ماخذ قوانین تجاری ایران، تعریف حقوق تجارت و ارکان اولیه آن، تاجر ، اعمال تجارتی و اقسام انها، تقسیم بندی اشخاص حقوقی تاجر، اسم تجاری و مزایای آن، قرارداد حمل و نقل از دیدگاه قوانین تجاری، ضمانت و اقسام آن و بررسی تحلیلی ورشکستگی در حقوق ایران توسط آقای علی روشن قیاس(داور رسمی  تجاری اتاق بازرگانی  صنایع و معادن و کشاورزی ایران و از اساتید برجسته  موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.