واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “جامعه شناسی سازمان برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴ روز دوشنبه، ۲۴ مهرماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۸:۳۰ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله مفهوم سازمان و انواع آن، تاریخچه شکل ‏گیری سازمان‏های رسمی در جهان و ایران، رویکردهای نظری در تحلیل سازمان‏ها، بوروکراسی، ویژگی‏ها و کارکردهای آن، تحلیل سیستمی در جامعه ‏شناسی سازمان‏ها، تحلیل نهادی در جامعه‏شناسی سازمان‏ها، فرهنگ سازمانی و نقد جامعه ‏شناختی سازمان‏ها توسط آقای دکتر آرش موسوی (از اساتید مورد تایید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.