واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “مدیریت و شبکه سازی صادرات برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴ روز چهار شنبه، ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۸:۳۰ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله ماهیت تجارت بنگاه ها در ابعاد بین المللی و ملی، تعاریف و وظائف اتحادیه ها، خوشه ها، کنسرسیوم ها، شرکت های مدیریت صادرات و شبکه های هدف محور صادراتی موقت، دلایل نیاز به شرکت های مدیریت صادرات و الزامات تشکیل و ممیزی  شرکت های مدیریت صادرات توسط آقای سید حسن افتخاریان (از اساتید مجرب موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.