واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: “آشنایی با سوئیفت و قوانین بین المللی در پرداخت ها برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴ روز  دوشنبه، ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۸:۳۰ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله تاریخچه سوییفت، مزایای سوییفت، استاندارد پیامهای سوییفت، انواع  پیامهای سوییفتی، گروه یک تا نه، انواع روش های پرداخت وجه و استفاده از سوییفت  در آنها، تشریح چند نمونه پیام بسیار  مهم و فراگیر، اطلاعات لازم برای حواله های سوییفتی و مقررات بین المللی ناظر بر پرداختها توسط آقای اسماعیل محققی (از اساتید مجرب حوزه صادرات موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اتاق بازرگانی یاسوج شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.