رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: بدون ریالی از منابع دولتی و بخش خصوصی ساختمان اتاق بازرگانی یاسوج را با این کیفیت احداث کردیم .
جبانی کیانی‌پور در دیدار روسای اتاق بازرگانی ۳۱ استان کشور با آیت‌الله ملک‌حسینی، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، افزود : بیت مرحوم آیت‌الله ملک‌حسینی (ره) از دیر باز چه بعد و چه قبل از آن حامی سرمایه گذاری واقعی در این استان بوده‌اند .
وی با اشاره به رشادت‌ها و ایثارگری‌های آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی(ره) بیان کرد: اگر نبود تلاش‌های آن فقید عالی قدر و بیت مکرم ملک‌حسینی چه مشکلاتی که شاید در این استان فراهم می‌شد در واقع حامی اصلی بخش سرمایه‌گذاری خصوصی و چیزی که الان داریم حاصل حمایت‌های این بیت بوده است .
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با بیان اینکه به جانشنین صالح مرحوم آیت‌الله ملک حسینی(ره) افتخار می‌کنیم، خاطرنشان کرد: امروز هم از حامیان اصلی سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی است که با رهنمودهای خودشان زمینه را برای سرمایه‌گذاری در این استان فراهم کرده‌اند و ما هم به وجود ایشان افتخار می‌کنیم .
کیانی پور با بیان اینکه بیش از یک دهه است که از تأسیس اتاق بازرگانی یاسوج می‌گذرد، تصریح کرد: اتاق بازرگانی استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان جوان‌ترین اتاق در بین سایر اتاق‌های کشور است که توانستیم در طول این ۱۰ سال با حمایت هیئت رئیسه اتاق کشور کارهای بزرگی را ما در استان انجام بدهیم .
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج ادامه داد: از اتاق کشور کمک‌های شایانی را دریافت کردیم و ساختمانی کنونی اتاق بازرگانی یاسوج را بدون ریالی از منابع استان چه بخش دولتی و خصوصی احداث کردیم و همه منابع آن را از اتاق کشور تأمین کردیم .
کیانی‌پور به سفر روسای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور به یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره و عنوان کرد: در این دو روز برنامه‌های متنوعی را برگزار خواهیم کرد که از جمله آن‌ها برگزاری شورای گفت‌و‌گوی بخش خصوصی و دولت را با حضور این بزرگواران برگزار می‌کنیم و همچنین ظرفیت‌ها و توانمندی‌های استان را به آن‌ها معرفی می‌کنیم .
وی اضافه کرد: ما میزبان قوی‌ترین اقتصاددانان کشور هستیم و امیدواریم که بتوانیم از حضورشان بهره کافی ببریم و نتیجه خوبی را در حوزه سرمایه گذاری و کار درسطح استان بدست بیاوریم