واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی برگزار می کند.
این سمینار از ساعت ۹:۳۰  الی ۱۳:۳۰ روز سه شنبه، ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.
  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۹ صبح انجام می پذیرد.
در این سمینار مباحثی از جمله آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات بازرگانی و نحوه تنظیم انواع مکاتبات تجاری به زبان انگلیسی، ساختار نامه نگاری بازرگانی به زبان انگلیسی، اماده کردن پرفرما و اینویس، نحوه تهیه رزومه به انگلیسی و ساختار مکاتبات تجاری از طریق ایمیل توسط دکتر آرش موسوی (از اساتید مورد تایید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.