واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: اخلاق حرفه ای در تجارت برگزار می کند.

این سمینار از ساعت ۸:۴۵  الی ۱۳ روز دوشنبه، ۲۸ فروردین ماه ۱۳۹۶ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود.

  • نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه از ساعت ۸ صبح انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله کلیات و مفاهیم کلیدی در باب اخلاق، رویکرد کلی مفهوم اخلاق در کسب و کار و تفاوت های آن با نگرش های دینی و فلسفی در اخلاق، تعریف اخلاق در کسب و کار، مروری بر مدل ها و مبانی رقابت پذیری مبتنی بر اخلاق و مسئولیت اجتماعی بنگاهها و کسب و کارها در رقابت پذیری توسط دکتر حسام زند حسامی (مولف، مترجم و از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.