واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: تجارت الکترونیک، کاهش هزینه، توسعه کسب و کار برگزار می کند.

photo_2017-02-22_10-10-18

این سمینار از ساعت ۹:۱۵  الی ۱۴ روز شنبه، ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.

لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود. نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه ابتدایی انجام می پذیرد.

در این سمینار مباحثی از جمله نگاهی به فرصت ها و توانمندی های بومی، Alibaba.com بزرگترین شرکت تجارت الکترونیک جهان، انواع هزینه و چرا کاهش هزینه ها، بدترین نوع هزینه، نمونه هایی از چهره کسب و کارهای بومی در اینترنت، نمونه های موفق در سطح ایران و جهان، موفق ها چه می کنند، کارکرد های تجارت الکترونیک در کاهش هزینه ها و مسیر و عملکرد صحیح در مقابل روش های غلط، توسط مهندس احسان قدیری(از اساتید موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران و از متخصصان برجسته کشور در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک) ارائه خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.