PIC.NEWS

واحد آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج در راستای اهداف آموزشی خود با همکاری موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران، سمینار آموزشی یک روزه ای را تحت عنوان: اسناد حمل در تجارت بین الملل و بیمه های باربری برگزار می کند.
این سمینار از ساعت ۸:۱۵  الی ۱۳ روز سه شنبه، ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات ساختمان جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج، واقع در خیابان شهید قدوسی (دادگستری قدیم) برگزار میگردد.
لازم به ذکر است حضور در این سمینار رایگان و برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان، گواهینامه های معتبر موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران را دریافت خواهند نمود. نام نویسی به صورت سیستمی و به مدت ۴۵ دقیقه ابتدایی انجام می پذیرد.
در این سمینار مباحثی از جمله اهمیت اسناد حمل برای خریدار، اسناد حمل متعارف، اسناد حمل خاص، کریر (Carrier) و فورواردر (Forwarder)، انواع حمل دریایی، راه نامه هوایی، راه نامه کامیون (CMR)، راهنامه راه آهن RAILWAY BILL، بازرسی کالا، انواع بازرسی، وظایف بازرس، مراحل انجام بازرسی، زمینه تاریخی به اختصار، تقسیم بندی انواع بیمه، انواع ریسک ها در مبادلات خارجی، قرارداد بیمه، اصول حاکم بر قرارداد های بیمه، وظایف و تعهدات بیمه گذار از آغاز تا پایان قرارداد، پایان قرارداد بیمه، موارد فسخ و انفساخ قرارداد بیمه و بیمه حمل و نقل بین المللی توسط آقای حمیدرضا دشتی (کارشناس رسمی دادگستری در امور حمل و نقل بین الملل و استاد آکادمی IRU و از اساتید برجسته موسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی ایران) ارائه خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۳۲۲۷۹۵۳-۰۷۴ ، فکس ۳۳۲۳۴۳۵۵-۰۷۴ و ایمیل info@yasoujccim.ir تماس حاصل فرمایند.